Občasný zápisník LaryHCroft

Dojem z dema Tomb Raider DoX od Nicobasse

2. září 2017 v 20:01 | LaraHCroft
Už jste si zahráli demo? Taky se vám zatajil dech, když jste otevřeli dveře, ocitli se ve volném prostranství na Velké čínské zdi a uslyšeli starou známou melodii z TR2? Nebo vám stačila brada spadnout už při samotném menu hry? No, tak u mě to bylo tak nějak podobně.

TR Anniversary jako takové ani nemiluju, ale ani ho neproklínám do morku kódu. Jednu dobu jsem ho měla i docela ráda. Ale kdyžbych to měla shrnout, TR1 pro mě bude vždycky nej. Takže když jsem poprvé slyšela o tomhle projektu od Nicobasse hned mě zklamalo, že v tom má figurovat opět styl TRA. Z toho teda nejsem nadšená doteď, ale když jsem si vyzkoušela demo, nějak jsem se na to ani nesoustředila :) Byla jsem ohromena tím, s jakou podobností TR2 to Nicobass zvládl.

Co můžu vytknout? Checkpointy. Nesnáším je. A možná až moc pavouků :D (→ arachnofobik) Nechci ani vidět tu část v Temple of Xian... Řekněte, kdo kdy chtěl, aby pavouci ve hrách vypadali realisticky!


Jsem opravdu moc zvědavá na další lokace. A co vy? Taky už se nemůžete dočkat?

Mafiánská bunda

23. srpna 2017 v 9:38 | LaraHCroft
Tak jsem se přidala k Charlie a vyšila si taky něco na džínovou bundu, akorát že černou. A jelikož je černá, skvěle se na ní hodí Fiamma Nera znak :) Umístila jsem ho na pravou přední stranu bundy. No a jelikož jsem použila výztuž jako podšívku, tak se mi výšivka nekroutí.

Batůžek, sladký batůžek

13. srpna 2017 v 21:36 | LaraHCroft
Dobře, nadpis jsem trochu přesladila, ale víte, kam tím mířím, ne? Home Sweet Home :) No nicméně jsem vám chtěla ukázat moji další tvůrčí činnost. Ušila jsem si Lařin batůžek :) Je z koženky a drží tvar. Nicméně... co si myslíte o bočních kapsách a přední kapse? Nejsou moc... hranaté? Ono by to totiž šlo ještě zachránit, nicméně bylo to velmi náročné a nechce se mi do něj už zasahovat, ale pořád mě hlodá myšlenka, že bych mohla z těch bočních kapsiček vyndat výztuž a udělat je kulatější, tu přední kapsu bych zas mohla trošku změnšit (co se týče hloubky) a trochu posunout nahoru... no co si o něm myslíte vy?

Mimochodem boční kapsy jsou dělané na rozměr mého telefonu a přední na moji peněženku.Stálo mě to prsty na rukou a hodně bolesti, ale co bych neudělala pro TR ;)


Sola plavky

30. června 2017 v 19:09 | LaraHCroft
Vedro je úmorné, bazén je plný vody, tak jsem si ušila Sola plavky :) Byl to takový nácvik na neoprén ;) Budu ho šít z plavkoviny, ze stejné, jako tyhle plavky, takže to nebude skutečný "neoprén", ale to nevadí.

Nebylo mi úplně příjemné fotit se v plavkách, ale chtěla jsem ukázat, jak vypadají oblečené, aneb jak se povedl střih :)
Vtipné je, že momentálně vedro není :D Zrovna, když se člověk dostane domů, kde je bazén. Ale všichni víme, že vedro ještě bude, takže se hodit budou...TR 2013 - Dohráno!

21. června 2017 v 22:19 | LaraHCroft


DOHRÁNO


Možná si někteří z vás všimli, že jsem se dříve vždy vyjadřovala zásadně PROTI Crystal Dynamics a jejich hrám (zvláště těm novým) a v životě by mě nenapadlo si ty dvě nové hry zahrát. Takže vás možná překvapí, že jsem se odhodlala a zahrála si TOMB RAIDER 2013. Někteří to ale už vědí a čekají, co si o té hře myslím. Takže k věci :)

No, přátelé... hrála jsem objektivně (aby to neznělo tak blbě, tak jsem se o to snažila). Nebylo to dokonalé, ale bavilo mě to. Byla jsem docela překvapená. A víte co to je pro takovou konzervu jako já, přiznat si, že se mi líbí něco, co jsem odmítala? Některé pasáže ale byly spíše otravné, ale co jsem si užívala nejvíc bylo prozkoumávání terénu a hledání bedýnek! a dalších předmětů. Někdy mě bavily i přestřelky. Ale... co mi pořád nepřijde dobré je příběh. Základní kostra příběhu vůbec není špatná, to netvrdím (já sama dělám mizerné příběhy :D), ale dost často mi přišlo, že to bylo uměle natahováno, že se snažili o to, abych se rozbrečela a tak. Tohle se musí umět, jakmile to člověk ví, co režiséři nebo vývojáři chtějí, tak to má opačný efekt. Takže jednotlivé situace mohly být vyřešeny mnohem logičtěji.

Opravdu jsem nechápala větu "I hate tombs." A pořád nechápu.

Gameplay mě ale bavil. Jak už jsem psala, někdy byl k naštvání (třeba při Eeeeeeee, F, →,...) ale obecně byl svižný a docela příjemný. Samozřejmě nereálný, Lara byla hbitější než Spiderman a Flash dohromady. Když třeba držíte zbraň a pak skočíte na stěhu, kde se dá zachytit cepínem, určitě byste nejdříve měli problém se zbraní a tím - rychle jí uklidit. Tohle je ale "problém" dnešních her obecně. Jak se celý svět zrychluje, hodně se abstrahuje a gameplay se tak zrychluje (vemte si například The Sims 4 - kdo hrál, ví, že už simík ani nemusí jít se špinavým talířem ke dřezu a umít ho, stačí, když ho tam přetáhnete myší a je to! Dokonalá simulace života :D). Abych to ale shrnula, s rychlým gameplayem jsem problém neměla až na situace, kdy Lara propadla vším možným, sjela šílené skluzavky, všude se odřela, omlátila a dopadla po těhle šílenostech někam na zem. To bylo docela na infarkt (pro obě :D).


Zdálo se mi, že se hra snaží o "velikost", monumentálnost, ale zároveň byla docela přímočará. Nebo takhle... tyhle dvě skutečnosti se tak nějak prolínaly. Chvilku jste šli prostě pořád dopředu a pak jste se ocitli na místě, které vypadalo opravdu hodně složitě (někdy bylo, někdy tak jen působilo). Bylo to z extrému do extrému. Ale nebyl to nějaký velký problém. (spíše píšu poznatky, neberte to hned jako kritiku) Ale atmosféra mi lhostejná nebyla. Sem tam jsem se bála a ulevilo se mi, když jsem se ocitla na volném prostranství a mohla si jen tak objevovat :)


Měla jsem problém poznat vzdálenosti a jestli tam Lara doskočí, nebo ne. Často jako kdyby jí to k tomu místu přitáhlo, protože se to skutečně zdálo strašně daleko a ona to skočila.Hru jsem dohrála na 80 % +-, což podle mě není špatné, když jsem to hrála poprvé. A nevím, jestli někdo někdy tvrdil, že je to rychlá hra (určitě ne jako Legend...), ale mě ani tak nepřišla. Asi to mám taky trochu zkreslené tím, že jsem měla během hraní dlouhou pauzu. Ale stejně mi nepřišla krátká.

Už se těším na Rise of Tomb Raider (i když vím, že jsou tam stejné boty v příběhu jako v tomhle díle), lákají mě nové lokace, nové hádanky, "larovštější" Lara? :D Víte, snažila jsem se, ale Lara mi pořád není moc sympatická. Nebo jak kdy. V některých chvílích mě vtáhla, někdy mi ale přišla hloupá a prostě si s ní nějak nevím rady. Uvidíme, jestli mě další díl přesvědčí o opaku, trochu se bojím, že ne.
Jako hypochondr jsem se taky soustředila na věci jako třeba zranění vs. špinavá voda :D Nebo to, jak se brodila krví... Infekce a jistá smrt by jí neminuly :D Ale to asi nesmím takhle brát, já tohle řeším všude. Třeba, když si na konci v Terminátorovi Sarah vyndá ten zabodlý kus (železa?) z nohy, hned jsem měla komentáře k tomu, že by vykrvácela :D Ve starých TR nebyla žádná zraněná na Laře vidět. Takže asi tak ;)

A ještě jedna věc. Jestli existují nějaké skupiny PRO-SAM A PROTI-SAM, jsem jednoznačně v té druhé. Omlouvám se všem milovníkům této postavy.
Tohle jsem si nemohla odpustit :D Promiňte... Kdo zná, pochopí ;)

Dodatek: Co mi také ještě ve hře chybělo byl ukazatel života a lékárničky.

Tak co, jste taky tak překvapeni z dojmů jako já? :)

Jóga v nevhodnou chvíli?

6. června 2017 v 21:13 | LaraHCroft
Díky Charlie, která se chtěla koukat, jak hraju, jsem konečně dokončila Tomb Raider 2013 :) V blízké době vám sepíšu své dojmy ;) Nicméně... nezdá se vám, že si tento hodný pán mohl vybrat lepší místo a čas pro praktikování jógy? Nebo co to vlastně dělá? :D

Metal Lara

28. dubna 2017 v 20:28 | LaraHCroft
Co dodat :D Včera jsem se nudila při čekání až se mi spustí jeden program... Nejspíš se tenhle výtvor bude líbit pouze fandům tohoto žánru :)

Nějaké ty drobnosti do sbírky

29. března 2017 v 13:06 | LaraHCroft
To, co stojí v nadpise, tedy "drobnosti" je samozřejmě žert, protože to co vám chci ukázat, co jsem si dopřála, je pro mě slastný zážitek, žádná drobnost. Splněné sny. O co jde?

Už opravdu dlouho jsem hledala správné boty na Laru. Možná zvláštní obrat, ale já to tak říkám :D Byl velký úspěch, když jsem konečně našla tyhle krásné kožené hnědé boty značky Gepard! No a zrovna dneska mi přišly :)


Myslíte, že mu padnou?

No a ještě jedna velká bomba, která mi doslova vyrazila dech... Lara by se neobešla bez svých pistolí. Tak a je to venku :) Tady jsou, no nejsou nádherný? Klasické pistole, H&K USP a Mac!


Samozřejmě je mám všechny v párech, tohle je jen názorná ukázka :)


Každý máme jiné zájmy ;)

Brrr...

18. března 2017 v 21:32 | LaraHCroft
Vždycky, když se ocitám v Bouchard's Hideout, tak mě mrazí a to zejména z tohohle týpka... Nemluvě o sanatoriu! TR6 je naprostý útok na moji bojácnou povahu. Je to pro mě asi to samý, jako když se dívám na Akta X. Mě stačí jen pohled na prázdné lůžko v takovém sklepení a moje fantazie zařídí zbytek...


A to sem nedávám, protože bych byla zlá a chtěla vás na noc vyděsit :D Ale chtěla jsem se svěřit, tak abych to později nezapomněla ;)


Další přírůstky do sbírky

21. února 2017 v 20:20 | LaraHCroft
Zrovna hraju TR3 Gold a v tom jsem si vzpomněla, že jsem se ještě vůbec nepochlubila letošními vánočními přírůstky do mojí sbírky :)


Tak tady jsou... Tomb Raider II Gold a hra Tomb Raider Angel of Darkness!


Všechno nejlepší k narozeninám Laro!

14. února 2017 v 19:05 | LaraHCroft
Ten den nastal. Naše milovaná Lara má narozeniny a to dokonce padesáté! K tomu číslu chci říct jediné, řídím se nejstarším životopisem a v tom se Lara narodila 1967, takže každý ať si slaví jaké chce číslo :)

Upekli jsme Laře takový skromný dort :) A večer se bude konat herní maraton TR.
Jak slavíte vy?


a v zapálené podobě...


VŠECHNO NEJLEPŠÍ TI PŘEJE LARAHCROFT BLOG!

Nejlepší křížovka na světě

17. ledna 2017 v 8:39 | LaraHCroft
No není to úžasné, narazit v křížovce na něco takového? Pro mě zatím nejlepší křížovka na světě! :)


Moje prozatimní dojmy z TR 2013

14. ledna 2017 v 21:49 | LaraHCroft

Nevím jestli to někoho zajímá, ale chystám se vám prozradit svoje dojmy, které zatím z hraní TOMB RAIDER 2013 mám. "Zatím", neb jsem ještě hru nedohrála do konce (chystám se teprve vydat pro Sam, když s ní chtějí vykonat "fire ritual").

Někdo možná ví, že jsem donedávna Crystal Dynamics i jejich nové hry odmítala, hlavně taky kvůli tomu, že totálně změnili Laru a já tu starou prostě miluju. No, zkrátka jsem prošla jakousi duševní změnou a rozhodla jsem se, že si oba nové TR zkusím zahrát naprosto bez názorů okolí a bez předsudků. Odmítala jsem je už jen z principu, že jsou nové a viděla jsem na nich jen všechno to špatné. Proto doufám, že vás moje první dojmy s hraním mile překvapí. Mě teda překvapily...

Aby to bylo tak, jak by to mělo být, zkrátka popořadě, začala jsem nedávno hrát, jak už jsem se zmínila, TOMB RAIDER 2013. Nejprve jsem se obávala, že mě celé tohle "zkoušení zamilovat si hry od Crystalů" (jednodušeji to říct nejde :D) odradí díky jejich prvnímu dílu. Vždycky jsem byla pesimistická co se týče příběhu podobnému seriálu Ztraceni. Hlavně zarytý fanoušek Lary byl odjakživa zvyklý na naprostou samotu Lary při jejích archeologických průzkumech a tak to v mých očích novou Laru oslabovalo. Nakonec tenhle skupinový prvek při hraní ani moc nevnímám, to znamená, že ho nevnímám negativně. Snažím se opravdu vcítit se do Lary, do situací a čtu si pečlivě všechny možné zápisy z deníků, na které jsem narazila. Beru to opravdu vážně a důkladně. Upřímně musím přiznat, že se těším na Rise of the Tomb Raider a jsem moc zvědavá, jestli mé návrhy (dále v článku), co by šlo udělat jinak či lépe, Crystalové v další hře, či zbytku první hry, splní.

Zpátky k TR 2013. Ta hra mě zatím opravdu baví. Objevování a sbírání všech krabic, nábojů a tak dál, přestřelky a sledování příběhu, který zažívám naplno poprvé. U toho objevování mě ale mrzí, že věci ke sbírání prostě jen tak leží ve vašem dohledu a jde jen o to oběhat je a sebrat (nebo aspoň na většině místech). Nejspíš je to dáno obtížností, kterou má hráč nastavenou (já mám druhou, takže nic těžkého). Radši bych, kdyby byly rozmístěny důmyslněji po mapě. Ale i tak mě to baví.

Tím se dostávám k dalšímu postřehu, co se týče jednoduchosti vs. složitosti mapy. Někdy je hra strašně lineární, prostředí vypadá skutečně hodně složitě, ale když to projdete, zjistíte, že jste tam vlastně vůbec nic neudělali, byl to jen průchod dál, aniž by byl nějak více využitý. A to je podle mě škoda. No a na druhou stranu je zas někdy prostředí tak složité, že skutečně nevím, co dělat dřív :D A trochu se bojím někam vyrazit, abych se ještě mohla vrátit a vše najít a posbírat. Takže prostě mi přijde, že se střídá linearita s velkou složitostí v terénu. Ale to je spíš jen postřeh, než nějaká výtka. Jak už jsem psala, bylo by prostě super, kdyby lépe využily ty krásné a složitě vypadající místa/prostory/terén/...

Líbí se mi to, že při postupu ve hře člověk nedělá pořád to samé, ale schopnosti a dovednosti Lary se vyvíjejí, a tak přicházejí nové možnosti, kam se dostat a co dělat. Baví mě zjišťovat triky tipu: "jak to jen zapálit, aby mi z toho spadla bedýnka" :D A samozřejmě nejen padání bedýnek. Ne úplně na začátku hry, ale blízko začátku člověk hodně mačkal EEEEE, →←→←→← a F až do zblbnutí. Měla jsem s tím nejprve trochu problémy, než jsem pochopila, kdy že mám zmáčknout to "F" :D Musíte pochopit, že nové hry nehraju, a tak nemám zkušenosti z jiných her, ale učím se rychle. Možná i proto je to pro mě zábava, protože se najednou učím víc věcí.

Někdy mi přijdou zvláštní i ty neviditelné bariéry kolem určitých modelů, po kterých by se dalo chodit, ale nejde to (nebo vás to prostě z nevysvětlitelného důvodu nepustí blízko ke stěně). Kdo ví, jestli to byla jen lenost vývojářů počítat pro tohle fyziku, nebo to tak prostě chtěli, nicméně v jeskyni to člověku ani tak nevadí, ale je divné, když jste venku ve volném prostranství a nemůžete třeba skočit ze skály, kdekoliv chcete, protože tam jsou bariéry, které se vyskytují různě i v nížinách. Opět to ruší ten dojem z otevřeného světa a svobody pohybu. Já netvrdím, že chci po Crystalech hru, kde byste se mohli dostat všude, ale že to mohlo být ošetřeno méně nápadně. Stejně tak, že to Laru ve vzduchu posune o půl metru doleva, protože jen tam se dá chytit, na to si ale člověk po Legendu, Anniversary a Underworldu už zvykl. Ale co já vím, já u vývoje hry nebyla, takže to třeba jinak udělat nemohli, nevím. Je to jen postřeh. Samozřejmě je prostředí dost složité, modely různě zvlněné a zaoblené, tohle je asi normální u nových her.

U čeho vždycky málem dostanu infarkt, jsou Lařiny šílené pády přes desatero poschodí různé, propadající se a ještě ke všemu hořící konstrukce, kdy se to celé odehraje za tři sekundy. Ale co se do těch tří sekund všechno vejde! Co se stihne stát! No já nevím, ale nemyslíte, že toho tam Crystalové dali až moc? :D Že by Laře úplně bohatě stačilo, kdyby prostě spadla jednoduchým pádem? Nebo něco rychle přeskočila? Aby tam byl ten efekt honem honem, akce akce, rozumíte. Prostě mi to přijde šílené :D A Lara to všechno přežije. Ocelová žena :D

Poslední zmínka - "I hate Tombs." Proč? Proč to jen řekla? Já jsem ještě nečetla nový životopis od Crystalů pro remake (doufám, že nějaký vůbec je), takže neznám pozadí její osobnosti, ale přijde mi zvláštní, když milovnice archeologie řekne něco takového, nebo komentuje Samino vyprávění bájné legendy o Himiko (myslím, že mluvila o ní) znuděným toném "a tady mě vždycky ztrácí". Možná je ale ještě brzo hodnotit její charakter a ji celou. Jsem opravdu zvědavá, co bude dál a jaký bude Rise.

No a to je vše přátelé :) Co si myslíte o mých dojmech? Je něco, co byste mi mohli objasnit? Ale... ŽÁDNÉ SPOILERY! :D Děkuju :)

Představte si...

11. prosince 2016 v 22:39 | LaraHCroft
Procházím teď velkými změnami. Doteď jsem byla hodně negativistická a odmítala jsem automaticky vše nové (jen proto, že to bylo nové, nebo "davové"). Začala jsem se na různé věci koukat jinak a tak vám jen chci říct, že se chystám zahrát si nové Tomb Raidery. Úplně celé a úplně sama, bez předsudků. Vlastně už jsem začala :) Ale jsem teprve za začátku (TR 2013).

Chci se tímto i omluvit za svoje negativní chování vůči Crystal Dynamics, novým TR a vám - návštěvníkům našeho blogu. Určitě to nebylo příjemné, to pořád poslouchat. Samozřejmě že to neznamená, že budu mít na nových TR ráda všechno, určitě jsou věci, které mi úplně nejdou pod nos - jako třeba styl ukládání v TR 2013. Ráda bych si hru ukládala na vícero pozic, abych se mohla třeba vrátit, kdybych chtěla, což nejde. Taky mám radši klasické ukládání než checkpointy...

Myslíte, že mi to vyjde? Budu se snažit.


Nový přírůstek do rodiny

20. září 2016 v 21:31 | LaraHCroft
S Leem jsme si na náš byt pořídili malého kocourka - jmenuje se Fabio :) Ještě kdyby měl kamaráda Marca a bylo by to kompletní :) Je hravý, roztomilý a strašpytel. Nedá nám spát, a to doslova... spí totiž s námi, protože se od nás nechce odtrhnout. Je to sice krásný, ale zároveň furt člověk musí hlídat, kde je a aby ho nezalehl :DOmlouvám se za nepořádek v posteli, aranžování scény při focení Fabia není možné... Jako každé kotě je v jednu vteřinu tady a v druhou jinde ;)


Antigravitační polévka

14. září 2016 v 16:15 | LaraHCroft
Určitě jste si během hraní TR3 v první cutscéně v Antarktidě nemohli nevšimnout zvláštní polévky, která ustojí i Willardův hněv. Tomu říkám polévka! A my si povíme, co budeme na takovou polévku potřebovat...

- 1 kg mouky (pokud bude, tak cement)
- rajčatový protlak
- 3 lžičky sladké papriky
- 1 lžička soli
- 500 ml vody (ze sněhu v Antarktidě - jinak nebude chutnat správně!)
a nejdůležitější ingrediencí je
- lepidlo (nejlépe Hercules a pěkně celou tubu)

Abyste si byli zcela jistí, jak tato polévka funguje v praxi, tak tady je názorná ukázka:

1) Polévka ještě na stole, v relativně normálním stavu


2) Polévka zažívá reformu - uplatňuje své antigravitační schopnosti


3) Polévka v letu - sledujte tu ladnost


4) Polévka po pádu, na zemi - je po všem. Polévka drží tam, kam jí Willard nalil (spíše nalepil)


Willard ví, že se často vzteká, tak taková polévka je pro něj nutností. Zkusíte ji taky? Asi bych ze zdravotních a nutničních a všemožných důvodů polévku nedoporučovala :D né všichni máme žaludek jako Willard, zjevně z oceli. A kam vlastně zmizel chleba, který Willard přikusoval?

Ale fazole na topince si dát můžeme ;) Lara má jaksi pro nás vhodnější chutě.

Charlie mi připomněla, že i to nádobí má zajímavé schopnosti, že vydrží takový pád. No možná je to ozdobený plech :D kdo ví. Asi Willard neumí jen vařit, ale i nakupovat :) Hotová hospodyňka.


Kde všude jste byli?

13. září 2016 v 10:49 | LaraHCroft

KDE VŠUDE JSTE BYLI?

Dostali jste se letos někam na dovolenou? Když to vezmeme z podledu TR, jaké lokace jste již navštívili? A jaké máte v plánu nebo byste si přáli navštívit? U mě osobně je to hodně míst z TR. Egypt, Kambodža, Londýn, Peru, Velká čínská zeď překvapivě v Číně... byla jsem jen v Benátkách. A co vy? :)

Další fanatické přírůstky do sbírky

25. srpna 2016 v 13:39 | LaraHCroft
Asi si říkáte "Ta musí být nemocná..." a taky že jsem :) Mám TR mánii, už hodně hodně dlouho. Ale jako dítě jsem si nemohla jen tak jít a koupit bundu, co měla Lara v TR3 Antarktidě, nebo něco podobného. Teď, když je člověk mladý dospělý, tak se mu otevírají možnosti si tyto vysněné Lařiny kousky pořídit a nebo vyrobit. A jelikož ráda tvořím a nerada utrácím, tak jsem vám chtěla ukázat, co jsem si vyrobila :)

Jako cestovatel (Litoměřice - Hradec Králové - Orlické hory) si s sebou neustále vozím kompaktní lékárničku. Celá léta si ale vozím takovou obyčejnou zelenou taštičku, tak mě před nedávnem napadlo, proč si vlastně nevyrobit lepší lékárničku? A jaká by mohla být lepší než ta z TR!


Další fanatizující předmět je opět k užitku a je to povlečení :) To jsem nešila já, ale mamka, protože taky ráda šije a zrovna seděla u šicího stroje ona :) Povlečení je v barvách základního outfitu Lary, tedy mentolová (mátová, nebo prostě modrozelená) a hnědá. Mentolové jsou deka a polštář a malé polštářky jsou hnědé. K tomu jsem si vytvořila ještě jeden dekorační předmět - malou lékárničku. Ta prostě nemohla chybět.


A do třetice všeho fanatického - TR tričko :) Prostě bílé tričko s dlouhými rukávy pokreslené všemožnými prvky z TR. Celý přední díl a oba rukávy, zadní díl je (zatím) bílý. Dalo hodně práce, ale fixy stále ještě píší, tak možná někdy dojde i na zadní díl.


Více obrázků v galerii TR Sbírka :)

Taky se vám zdá tohle léto docela chladné?

17. srpna 2016 v 12:59 | LaraHCroft
Mě osobně to vůbec nevadí. Nemám ráda horké letní dny, kdy nevíte jestli se máte svléknout z kůže nebo co vlastně... S Larou jsem momentálně v levelu Antarctica a tak se mi i chladnější dny hodí k představě, jakou zimu asi zažívá Lara (samozřejmě je to velmi vzdálené zimě v Antarktidě :D). Hodí se mi to i z dalšího důvodu, tedy k chystanému TR Resurrection II, který bude laděn zimě a na kterém pracuji :)

Antarktida je moje oblíbená lokace z TR3. Stále mě fascinuje a děsí :) Akorát konec si moc neužívám, protože trpím arachnofóbií...


Konečně pořádný opasek

10. srpna 2016 v 9:55 | LaraHCroft

Musím se s vámi podělit o nový kousek do mé TR sbírky (já ale vlastně ani jinou nemám, takže prostě jen do "sbírky" :D). Tahle sbírka se ale od té na polici liší tím, že patřičná díla nosím :) Nedávno jsem si vytvářela oblečení pro Angelinu (filmovou Laru) do The Sims 2 a tak mě u toho napadlo... vždyť by to chtělo vylepšit i můj opasek! Dlouho moje milovaná spona bydlela na takovém koženo/nekoženém zcela nedostačujícím pásku. Filmový pásek se koupit dá, ale asi tak za majetek několika generací, tak jsem se rozhodla, že si takový pásek prostě musím vyrobit sama. Koupila jsem si tedy 5 cm široký a 3 mm tlustý pravý kožený řemen, 15 mm velké nýty a 24 mm velké průchodky (ano, to byste se smáli, jak jsem si měřila pravítkem fotku z filmu v počítači přiblíženou přesně na výšku pásku 5 cm :D) a bylo. No, ale teď jak tam dostat ty nýty a průchodky :D Ještě že mám brantrance, který se učí na kováře a má velmi šikovné ruce a vybavení. Vysekali jsme tam spolu díry a zatloukli nýty a průchodky. Pak už jen připevnit sponu a vysekat dírky na zapnutí spony a je to :)

Opasek budu nosit úplně všude :) Takže mě podle něj můžete poznat, když mě někde potkáte :D
Samozřejmě, že jsem se na vyfocení onoho díla nemohla obléknout jinak než ve filmovém duchu ;)

FINAL1b FINAL2b FINAL3c
FINAL4 FINAL5 FINAL6


Pro porovnání...


Třebaže mám trochu jinou barvu nýtů, jsem naprosto spokojená :)
 
 

Reklama