Novinky

Tomb Raider Suite je již digitálně ke stažení!

24. října 2018 v 18:07 | LaraHCroft91

Vy všichni, jež jste přispěli na tento projekt, nezapomeňte si zkontrolovat emaily, protože nám všem již byl zaslán odkaz na stažení digitální verze TR Suite! Download je použitelný jen jednou, takže nestahujte jestliže vám zrovna vypadává internet, nebo jste na místě, kde je nestabilní. Já sama jsem si říkala, že určitě zrovna v době, kdy budu stahovat někdo někde zakopne o kabel a já budu v prčicích :D No nestalo se a zrovna tu krásu poslouchám. Musím říct, že slzy štěstí mě neminuly. Miluju Tomb Raider!!!

Tomb Raider The Dark Angel zvěřejnil první odměny pro fanoušky

5. září 2018 v 18:36 | LaraHCroft91
Jestli to chápu správně, budeme časem mít možnost přispět na projekt The Dark Angel, jako jsme přispívali na TR Suite. A za odměnu můžeme dostat tyto krásné přívěšky!

SkarabChirugaiLařin památeční kámenIris

Zbývá 10 dní

4. září 2018 v 21:31 | LaraHCroft91
Jen 10 dní do vydání Shadow of Tomb Raider. Možnost předobjednání na oficiálním webu zde.


Všichni jste jistě schopní si to spočítat sami, ale znáte to, oznamovací rutina.

Už zase do školy

2. září 2018 v 9:42 | LaraHCroft91
Já a Charlie, a samozřejmě Lara, vám přejeme příjemný začátek nového školního roku :)
Nezapomeňte, i Lara chodila do školy? Jak dlouho a kam - to si můžete připomenout v jejím profilu.

Je tu někdo, kdo studoval/studuje/bude studovat historii či archeologii?

Objevení zapomenutých cheatů v TR4?

31. srpna 2018 v 9:44 | LaraHCroft91

Říkáte si asi, je to ještě vůbec možné? Po tolika letech objevit k Tomb Raider The Last Revelation něco nového? To na starých TR miluju... pořád je co objevovat. A tak tomu bylo i v tomto případě, kdy mi Jirka z Kroniky napsal, že přes Wayback Machine našel blog, který kdysi dávno tyto cheaty zveřejnil. Podívat se na ně můžete v sekci Tomb Raider 4 → Pomoc ve hře: Cheaty, je to ten první "všechny itemy v levelu".

Znali jste ho?

I Lara Croft se dočká svých omalovánek

4. srpna 2018 v 9:10 | Charlie
Mám pocit, že boom omalovánek pro dospělé už možná trochu opadl, ale tahle zpráva mi udělala radost. Chystají se i Tomb Raider omalovánky! Připravuje je Dark Horse, tedy stejný nakladatel, který stojí za novou komiksovou sérií.

A pokud rádi kreslíte, může být v omalovánkách i vaše dílo! 30. 7. se spustila fanouškovská soutěž. Pokud máte chuť se zúčastnit, pravidla najdete zde. Celkem se do omalovánek dostane pět výtvarů kreativních příznivců Lary.

Omalovánky - Tomb Raider Coloring Book - vyjdou 30. ledna 2019.

Třetí díl komiksových Archivů již brzy

17. července 2018 v 9:53 | Charlie

Na konci července bude v nakladatelství Comics Centrum dostupný třetí díl komiksových Archivů Tomb Raider, tedy souborného vydání klasických Top Cow komiksů s Larou Croft. Tenhle díl obsahuje sešity 35 - 50.

Doporučuji sledovat stránky Comics Centra, již tento týden by totiž měla začít předobjednávka, ve které tenhle krásný kousek seženete s výraznou slevou...

Tomb Raider Park Kvíz

8. července 2018 v 13:51 | LaraHCroft
LadyCroft.cz vás zve na další "tombraideristický" sraz do Prahy :) S pořádáním/s vymýšlením otázek pomáhám i já (LaraHCroft) a Kronika Tomb Raider.

Součástí programu bude i tzv. Park Kvíz, to znamená, že si s vámi sedneme do parku a zahrajeme si TR kvíz o ceny!

Sraz se bude konat 28. července v Praze. Bližší informace se upřesní.

Událost můžete sledovat na FB.


Kronika Tomb Raider rozjela nový magazín

25. května 2018 v 21:05 | LaraHCroft

Naši přátelé z webu Kronika Tomb Raider se po skončeném projektu Wanderlust rozhodli pro nový magazín, který nese název The Tomb Raider Times, který lépe vystihuje jejich původní představy o magazínu o TR. Již byla vydána dvě čísla tohoto magazínu, nulté a první číslo. Nulté proto, protože je to pouze úvod do magazínu a další vysvětlení okolo webu, kdežto první díl je již o akci z Londýna a Montréalu, kterou organizovalo studio Crystal Dynamics na konci dubna (nevím jestli přesně oni, nebo to měl na starost někdo jiný, nicméně...), za účelem odhalit další díl Tomb Raideru, konkrétně Shadow of the Tomb Raider. První číslo obsahuje detailní popis akce a vše okolo ní a to z Londýna a Montréalu.

Přečíst si je můžete tady:

#0#1

Držíme vám palce s pokračováním magazínu :)

Shadow of Tomb Raider byl oznámen!

15. března 2018 v 14:59 | LaraHCroft

Datum vydání je stanoveno na 14. září 2018.


A je to tady! Shadow of the Tomb Raider se blíží... již za pár měsíců, v září, se s Larou vydáme na nové dobrodružství. Tak co, poznali jste z teaseru, kam jej cesta povede tentokrát?

SoTR bude dostupný na Xbox One, PlayStation 4 a PC.


Další informace dostaneme 27. dubna!


Ve vzduchu se vznáší cosi podivného...

14. března 2018 v 16:36 | LaraHCroft
Navštívili jste dnes oficiální stránky Tomb Raideru? Protože ti, kteří tak učinili, viděli pouze černou obrazovku s nápisem, kde je zítřejší datum a tento obrázek. Děsivé nebo napínavé? Je to jasné, něco velkého se chystá...


Co když se chystají oznámit nový TR?!

PDT = Severoamerický pacifický letní čas

ZÍTRA VE 14 HODIN SE TO DOZVÍME...

Lara Croft má novou figurku

17. února 2018 v 12:01 | Charlie
Jestli máte v oblibě velkohlavé figurky od Funko, určitě vás potěší, že do rodiny Lařiných figurek přibyla další z řady POP!, tentokrát z Tomb Raider (2013).


Přejeme Vám krásné Vánoce

24. prosince 2017 v 14:35 | Charlie
Rok se s rokem sešel - opět je tady Štědrý den. Jestlipak čekáte pod stromečkem nějakou tombraiderovskou nadílku? Popravdě řečeno, my snad každý rok. Dárek spojený s Larou a s Tomb Raider u nás nemůže chybět. Ještě příjemnější ale je to, že máme kolem Vánoc vždycky chvilku zase si společně zahrát, jako za starých časů, kdy jsme ještě byly malé holky - a LHC hrála a Charlie naváděla a komandovala, v každé hrobce i každé uličce nás přepadala posvátná hrůza a nepřátelé byli mnohem děsivější... jo, byly to skvělé časy. Je moc přijemné si je připomenout.

Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků, hodně nábojů a lékárniček a dostatek bohatých hrobek k vyloupení!

Charlie & LaraHCroft

Zpráva od vývojářů: nový Tomb Raider se blíží

7. prosince 2017 v 18:50 | Charlie
Vývojáři nám dnes v této zprávě odhalili, že na nový rok na nás chystají něco velkého. Pokračování příběhu Lary Croft se blíží. A zřejmě bychom po samotném odhalení nové hry neměli na herní zážitek dlouho čekat...

Komiks Tomb Raider Archivy v. 2 - v předprodeji se slevou

6. listopadu 2017 v 20:38 | Charlie
Tedy - on už se pár dní prodává, takže to není tak úplně předprodej. Důležitá ale je informace, že do 14. 11. si jej můžete pořídit s čtyřicetiprocentní slevou. Jestliže tedy doplňujete sbírku, není na co čekat! Já už ho mám objednaný :-)

Comics Centrum


Blíží se výročí dvojky. Co s tím uděláme?

25. října 2017 v 20:50 | Charlie

Na přelomu října a listopadu bude mít Lara další výročí. Tentokrát to bude Tomb Raider 2, který oslaví nádherných 20 let. Obě jsme se s LHC shodly na tom, že by bylo skvělé si tuhle hru s Larou zase vychutnat. Připomenout. (A přiblížit těm, kdo ji ještě třeba nehráli.)

Plánujeme se tedy v následujících několika týdnech téhle skvělé hře více věnovat. Zahrajete si dvojku s námi?

Již brzy vyjde druhý díl Archivů

12. října 2017 v 21:44 | Charlie
Není to tak dlouho, co vyšel první svazek s Lařinými komiksovými dobrodružstvími, a již brzy se dočkáme pokračování. Tomb Raider Archivy 2, které připravuje pražské nakladatelství Comics Centrum, by měly vyjít na přelomu října a listopadu. Cena bude v předprodeji opět zvýhodněná (780 Kč), takže jestliže plánujete doplnění knihovničky, doporučuji toho využít :-)

Česká verze druhého svazku Archivů bude mít jinou obálku než anglická, vydavatel se rozhodl ji změnit na přání čtenářů, kterým se ta původní nelíbila. Zvolená Lara lépe pasuje k té z prvního dílu, nemyslíte?

Vánoce jsou tady: Nicobassovo demo je venku!

1. září 2017 v 7:57 | Charlie
Demo ke stažení, systémové požadavky a instrukce najdete na tomto odkazu.

Již brzy se dočkáme demoverze Nicobassova remake Tomb Raider 2

24. srpna 2017 v 10:04 | Charlie
O Nicobassově projektu Tomb Raider: Dagger of Xian jsme už psali. A teď máme skvělou zprávu: už velmi brzy budeme moct sami tenhle kousek vyzkoušet! Nicobass včera oznámil, že demo Tomb Raider DOX vyjde již příští týden, a to 1. září.

Můžeme se těšit na přibližně hodinu herního času, který nám poskytne level The Great Wall. Pouze na PC.

Blíží se výročí vydání originálu, 1. listopadu to bude 20 let. Máme štěstí, že má Tomb Raider tak nadšeného fanouška, co říkáte? Těším se jak na Vánoce...

Kronika Tomb Raider přichází s novým konceptem pro projekt Wanderlust

26. července 2017 v 21:00 | LaraHCroft
Jistě víte o co se jedná ;) Kronika vydala v prosinci 2016 první časopis s názvem Wanderlust. Tento projekt však prošel změnou konceptu a byla mu založena samostatná webová stránka. Abyste pochopili přesně oč jde, budu citovat samotnou Kroniku.

"...Tomb Raider Wanderlust se vyvinul právě z Kroniky Tomb Raider a svým způsobem jí byl ve svých počátcích zaštiťován. Avšak cílem Wanderlustu není být klasickou fan stránkou takovou, jako je třeba Kronika. Wanderlust je esencí dobrodruhů, místem pro bádání. Proto Kronika zůstane nadále místem, kam se můžete obracet pro klasický herní servis, novinky ze světa Tomb Raider v češtině, a tak dále..."

No zní to skvěle, nemyslíte? :) Ostatně přesvěčte se sami v článku o projektu na samotné Kronice.

 
 

Reklama