Ankety a diskuze

Jak často máte Laru na ploše počítače?

1. června 2017 v 9:41 | LaraHCroft

Jak často máte Laru Croft na ploše?

Já celý rok :) Po nějaké době si obrázek měním, ale pořád je to Lara. Někdo má rád na ploše fotky přírody, nějaké scenérie, někdo tam zase má přítele/přítelkyni, někdo zvířátka, někdo nahaté slečny... Každý máme jinou představu o ideální ploše, nicméně pro mě je to obrázek Lary, který nikdy nezasahuje do ikon. To, co vidite na obrázku je moje momentální plocha a obrázek je docela na hraně toho, co jsem před chvilkou psala. Větší bych už ale nevolila. Nechtělo se mi ho zmenšovat :D

Tak co máte momentálně na ploše? :)

Anketa: Jakým způsobem vyhledáváte na našem blogu?

30. března 2017 v 10:13 | Charlie
Tentokrát jsem si pro vás připravila anketu s trochu jiným tématem než obvykle. Nebudeme se teď ptát, který Tomb Raider máte nejraději nebo jaká barva Laře nejvíc sluší. Zajímá nás, jak se pohybujete na blogu. Jak u nás hledáte informace, především ty starší. Používáte námi připravené rozcestníky, nebo hledáte jinými cestami?

Snažila jsem se v anketě nabídnout všechny možnosti, které mi přišly na mysl, ale pokud máte nějakou vlastní cestu k informacím, budu ráda, když se s námi podělíte v komentářích.

Jaká je podle vás nejlepší barva na Lařino tílko?

18. března 2017 v 11:09 | LaraHCroft
Mám trochu dilema a tak se chci s tímto rozhodováním obrátit na vás... Jakou barvu byste zvolili na Lařino tílko?

ABC


Hlasujte dole v anketě, nebo to klidně piště do komentářů :) Děkuju moc.

Anketa: Očekáváte pod stromečkem nějaký Tomb Raider dárek?

3. prosince 2016 v 7:44 | Charlie
Vánoce se pomalu blíží. Jestlipak jste napsali Ježíškovi?

Anketa: Checkpointy, nebo savy?

5. listopadu 2016 v 8:50 | Charlie
Nová anketa na listopad (trochu opožděně, já vím, ale zrovna by se mi fakt hodilo, kdyby měl den aspoň 40 hodin).
Který způsob ukládání her vám víc vyhovuje?

Která z lokací v TRII je vaše nejoblíbenější?

8. října 2016 v 20:07 | LaraHCroft

V TOMB RAIDER II bylo celkem 5 lokací, když rozdělíme Čínu na začátek a konec, tak celkem 6. Která je vaše nejoblíbenější? Ve které jsou podle vás nejvydařenější, nejzajímavější a nejzábavnější levely? Podle mě jsou všechny dokonalé :) Je těžké vybrat jen jednu...

Už jste hráli Rise of the Tomb Raider?

4. září 2016 v 21:52 | Charlie
Trochu jsem se opozdila s anketou na září. Tahle otázka se může zdát trochu divná, koneckonců od vydání Rise už uplynul skoro rok. Ano, ale to mluvíme o vydání na XBox, teprve letos v lednu se hra objevila i na monitorech PC. Majitelé PlayStation 4 se hry dočkají 11. října, to už je za pár dní. A tak jsem přemýšlela, zda - nebo spíš kolik hráčů stále ještě trpělivě čeká?

Anketa: Který Lařin účes máte nejradši?

2. srpna 2016 v 16:36 | Charlie
Tentokrát si dáme jednoduchou otázku. V kterém účesu se vám Lara nejvíc líbí? Co myslíte, je praktičtější culík, nebo cop? A co drdol z jedničky? Nebo dva copy, co Lara nosila, když jí bylo sladkých šestnáct?

Anketa: Kam byste s Larou vyrazili na dovolenou?

2. července 2016 v 11:05 | Charlie

Konečně začaly letní prázdniny. Představte si, že byste se opravdu mohli dostat tam, co Lara. Jako kdyby ty hry byly skutečné... kam byste se s Larou vydali na dovolenou? Jaké dobrodružství byste s ní chtěli prožít?

Vybrala jsem z každého dílu něco, protože kdybych vypsala všechna Lařina dobrodružství, byla by to anketa na deset metrů...

Anketa: Přáli byste si, aby v pokračování Tomb Raider byl opět (hratelný) Croft Manor?

1. června 2016 v 19:21 | Charlie
Jednoduchá otázka, jednoduchá odpověď. Ano, nebo ne? Klidně to i rozveďte. Přáli byste si, aby se zase objevil Croft Manor? V Rise of the Tomb Raider jsme do něj nahlédli jen letmo a hrát jsme (si) v něm bohužel nemohli. Líbilo by se vám, kdyby v pokračování dostalo Lařino sídlo větší prostor?

Nechci nikoho navádět, ale já bych byla moc ráda...

Anketa: Který Tomb Raider byl váš první?

7. května 2016 v 10:39 | Charlie

Je potřeba to tady trochu rozhýbat. Jedním z kroků proto bude oživení anket; jedna na rok je skutečně málo. Budeme se proto snažit přinášet novou anketu každý měsíc. A naše otázka na tento květen zní:

Který Tomb Raider byl váš první?


Lara Croft. Někdo s ní prolézá hrobky od prvního dílu, někdo se s ní seznámil teprve v nějaké pozdější hře. Hráčů je spousta a jejich první seznámení s Tomb Raider se různí. V kterém díle série jste se poprvé setkali s Larou Croft vy?

A jak se vy díváte na Rise of the Tomb Raider?

3. února 2016 v 8:46 | Charlie

Předpokládám, že je tu mnoho hráčů, kteří už mají Rise dohraný. Zajímá nás váš názor na hru, a proto otevíráme tuto anketu/diskuzi. (Ano, bez ankety - zatím.)

Co se vám líbilo? Co naopak ne? Jak dlouho vám hra trvala? Jaký byl váš pocit ze hry? Co říkáte na Laru? Byla to pro vás dostatečná výzva? Který z prvků hry máte nejradši? A hráli jste předchozí díly, nebo je reboot vaším prvním seznámením s TR?

Nemusíte se bát rozpovídat.

Napsali jste Ježíškovi? A přáli jste si něco spojeného s Larou?

12. prosince 2015 v 19:58 | Charlie
Myslím, že otázka je jasná:-) Nechť diskuze započne, jsem zvědavá:-)

A aby se neřeklo, začnu já. Popravdě jsem už dlouho skutečný "dopis Ježíškovi" nenapsala, ale vždy před Vánoci šířím mezi blízkými informace o tom, co by mě asi tak potěšilo. Co se týče věcí spojených s Larou, docela ráda bych si někdy přečetla novely o Laře, abych se dozvěděla, jak to s ní vlastně bylo po událostech TR4. Musím ale přiznat, že mě to napadlo až pozdě a už jsem o tomhle svém přání neinformovala ty správné osoby...

A vy?

Nostalgie k Vánocům prostě patří:-)

Anketa: Na které platformě budete hrát ROTTR?

20. září 2015 v 9:03 | Charlie
Vydání Rise of the Tomb Raider (XBox) se blíží. Kterou platformu vlastníte, respektive na které si plánujete zahrát?

Já vlastním pouze PC, takže pro mně bude rozhodování jednoduché a na hru si ještě počkám.

Malá rekapitulace, kdy hra na co vychází:
XBox One / XBox 360: 10. 11. 2015
PC: začátek 2016
PS4: konec 2016

Anketa: Která dabérka Lary je vaše nejoblíbenější?

17. srpna 2015 v 21:18 | Charlie

Protože původní otázka - do kdy asi bude trvat exkluzivita ROTTR - je už poněkud prošlá, vymyslela jsem anketu novou. Čí hlas Laře podle vás nejvíc svědčí?

Zároveň mohu oznámit, že jsem aktualizovvala článek o dabérkách Lary.

Pro připomenutí jednotlivých hlasů tu máme i srovnávací video. (Minnie Driver není v anketě, protože počítáme jen herní hlasy.)

Jak dlouho by mohla trvat exkluzivita ROTTR na XBox?

28. června 2015 v 9:12 | Charlie

Nová anketa v menu, která se opět týká exkluzivity očekávané hry. Tak co, jak dlouho asi budou PC a PS hráči (tedy i já) čekat? Zatím můžeme jen tipovat, žádné oficiální zprávy o tom ještě nejsou.

Nejotravnější nepřítel z TR: Který je ten váš?

6. června 2015 v 21:39 | LaraHCroft

Při nedávném hraní TR3 Lost City of Tinnos mě tak napadlo, který nepřítel by byl zvolen jako "nejotravnější" z TR, u mě je to rozhodně vosa z Lost City of Tinnos! Dále určitě ryby a krokodýlové. Který nepřítel z TR vás ve hře otravuje nejvíce?

Jak přesně definovat onu otravnost? Nepřítel může být všudypřítomný, poměrně častý, rychlý a pořád vás přeskakuje (viz psi a mumie z TR1 ;)) a tak dále a tak dále... Nemusí být ani jedno z uvedených :) Každého otravuje něco jiného.

Další téma by mohlo být "Kdo je nejotravnější z bossů"...

Anketa: Těšíte se na Rise of the Tomb Raider?

15. června 2014 v 16:26 | Charlie

Určitě je vám jasné, že tahle otázka tu nemohla dlouho chybět. Najdete ji i pod menu.

Anketa: Jaké je v TR sérii vaše nejoblíbenější herní prostředí?

8. února 2014 v 12:08 | Charlie
Proháníte se nejraději po zatuchlých i nádherných hrobkách a chrámech plných tajuplného nebezpečí a historie? Jsou vaším nejoblíbenějším místem ruiny a jeskyně skryté ve svěžích džunglích a lesech? Jste spíš obdivovateli výkvětů lidské civilizace, jakými jsou města a monumentální budovy plné zajímavých skrýší? Tepe vaše srdce technikou a nejraději se kocháte pohledem na veliké konstrukce z oceli a elektroniky? Procházíte se nejraději na břehu moře nebo se s nadšením vrháte hluboko pod jeho hladinu? Vábí vás pouštní vádí a duny a půvabné reliéfy skal? Nebo raději naslouháte kvílení ledového větru v oblastech věčného ledu a na zasněžených vrcholcích hor? A nebo dáváte přednost místům, která se vymykají skutečnosti... jako třeba živoucí atlantická pyramida či létající ostrovy pod Velkou čínskou zdí?

V Tomb Raider sérii se objevilo spousta úžasných míst. Kterému typu jste propadli vy? A nebojte, moc dobře víme, jak těžká je to otázka...

Ke kterému Tomb Raideru se nejraději vracíte, který jste hráli nejvíckrát?

6. července 2013 v 14:35 | Charlie


Po dlouhé době zase nová anketa. Zkuste se zamyslet. Ke kterému dílu jste se nejvíckrát vrátili? Já sama mám s tímhle vzpomínáním trošku problém, protože díly TR1-TR5 jsem hrála tolikrát, že mám trochu potíže uvědomit si, který byl ten nejčastější. Ale myslím, že TR3. Nebo jsem ho alespoň nejvíckrát začala hrát, dostala jsem se daleko a pak někdo zase přeinstaloval počítač a mé (respektive naše, společné s LHC) savy byly v pr- pryč.
 
 

Reklama