Vítejte v Paititi

29. července 2018 v 8:12 | Charlie |  SOTTR Videa
Vývojáři nás v tomto videu pozvali do Paititi, nádherného skrytého města a zároveň největší oblasti k prozkoumávání v Shadow of the Tomb Raider. Jako by se tu zastavil čas: tohle místo je dosud nedotčené moderní kulturou.

Stále mě fascinuje, jak rychle se Lara učí ty jazyky. Ztracené město, a ona se hned domluví. Hráči si prý budou moci dokoncce vybrat, zda budou domorodci mluvit vlastním jazykem, nebo anglicky.

Na tržišti si můžete něco koupit - oblečení, zbraně i materiály. Místní také potřebují s ledasčím pomoc, takže v Paititi a okolí vás čeká řada misí. Upozorní vás také na zajímavosti v okolí.

A to nejlepší - íík - můžete se pomazlit s rozkošnou lamou! 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Willy Willy | Web | 31. července 2018 v 9:22 | Reagovat

Já myslel že to mazlení s Lamou je ve skutečností získávání ingrediencí pro záchranu matky toho chlapce. Nicméně vypadá to skutečně fantasticky. V komiksech , těch klasických Lara často njacházela žijící civilizaci, a zde tomu tak je podruhé, respektive pokud počítáme ty ztroskotance z první hry, tedy Solarijští, tak potřetí. Co se jazyka týče, tak Lara prý mluví jen základním jazyku, který si navolíme z možnosti dabingů a to že se domluví s těmi lidmi z Peru, kterým hrozí ta Mayská apokalypsa, tak to reprezentuje námi zvolený jazyk. Tedy například slyšíme Angličtinu ale máme si představovat že mluví Peruánsky. Trochu škoda možná, rád bych slyšel Camilu, jak mluví jinak než rodným jazykem.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama