Tomb Raider: The Golden Seal (Meldelen)

17. dubna 2017 v 9:21 | Charlie |  Fan Art Povídky a komiks
Uvažovali jste někdy o tom, co se asi tak mohlo dít s Larou a Kurtisem po událostech Angel of Darkness? Spousta fanoušků si tím lámala hlavu. Jistě už jste slyšeli o tom, že AoD mělo být původně prvním dílem trilogie, že se Lara měla dále vypravit do Turecka... Murti Schorfield, autor příběhu AoD, dokonce zveřejnil nějaké náznaky možného příběhu, který ale nikdy nebyl realizován. Škoda. Na druhou stranu existují fanoušci, kteří se nebojí chytit příležitost za pačesy a pouštějí se do vyprávění, do Lařina příběhu, jak jej vidí oni sami. Mnohdy je z toho pak skutečně zajímavé počtení.

Jako třeba v případě Any, kterou nám doporučila naše čtenářka Lucka. Ana pochází ze Španělska, dřív byla dokonce adminkou španělského TR fóra. Je fanynkou klasické Lary, pracuje s její starou biografií, a její příběhy jsou pokračováním příběhu AoD, který je její největší vášní. Vystupuje pod přezdívkou Pozitively Amazonian, fanfikce zveřejňuje pod přezdívkou Meldelen.

The Golden Seal je její úplně první příběh a letos slaví 10 let. Děj se odehrává krátce po konci Angel of Darkness. Laře se honí hlavou otázka, zda je možné, aby Kurtis přežil. Na místě jeho konfliktu s Boaz najde kaluž krve a chirurgai, ale Kurtis nikde. Po návratu domů ji překvapí nečekaná návštěva. A tak se Lara vydává na cestu do Turecka, kde ji čeká spousta nebezpečí, dobrodružství a tajemna...

Příběh je v angličtině (ale velmi čtivé, nelekejte se, pokud se bojíte, že nemáte dostatečné jazykové schopnosti) a najdete ho zde:

The Golden Seal

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Petra Petra | 17. dubna 2017 v 19:18 | Reagovat

Tenhle pribeh znam! Opravdu se povedl. Uz je to davno, co jsem to cetla, ale urcite doporucuji. Ma to i pokracovani.

2 download skype download skype | E-mail | Web | 29. května 2017 v 6:48 | Reagovat

A tak se Lara vydává na cestu do Turecka, kde ji čeká spousta nebezpečí, dobrodružství a tajemna... Really?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama