Únor 2010

Deník jednoho šíleného hráče: Level sedmý, Tir na nOg

24. února 2010 v 18:28 | Charlie


Tak, vážení... mám pro vás dobrou zprávu!

DOHRÁNO!

Ano, Charlie se konečně probojovala až na samotný konec hry...


Deník jednoho šíleného hráče: Level šestý, Samhain Day

23. února 2010 v 20:30 | Charlie

Víte, co je Samhain?

Je to den, kdy se propojuje svět mrtvých se světem živých. Den, kdy se dějí podivné věci.

Ten den pro Laru právě začíná - tedy alespoň pro Laru v mém počítači, protože ta se zrovna vrhla do stejnojmenného levelu - The Samhain Day. Můžete nahlédnout se mnou.

Kolem se dějí podivné věci...

Temné věci.


Co to zase je?

22. února 2010 v 16:55
Jak je možné, že se všechno písmo zarovnává na střed? Co si to ten blog zase vymýšlí? Vidíte to taky tak?

Deník jednoho šíleného hráče: Level pátý, The Graveyard Hill

21. února 2010 v 21:23 | Charlie

Řecko překonáno - Irsko čeká...

Aneb Charlie opět řádí!


Ale pozor.

Lara musela mít hodně kuráže, že se vypravila na starý irský hřbitov, za bouřlivého počasí - a to prosím v předvečer Samhainu, dne, kdy se propojují dva světy. Svět živých a svět mrtvých...

Bojíte se?
Ona ne...


Deník jednoho šíleného hráče: Level čtvrtý, Into the Deep

20. února 2010 v 22:22 | CharliePo víceméně úspěšném (nenašla jsem jeden secret) absolvování Trinity College jsme se s Larou rozjely do Řecka. Lépe řečeno - ochutnaly jsme krásy Egejského moře.

Je jich hodně.

Překážek a bolestí však také.

Vítejte v hlubinách...

Vítejte... Into the Deep!


Moje nové video - Wanted

20. února 2010 v 19:32 | LaraHCroft |  Moje Videa

Neřešte, proč jsem nějaké video na tento film, který je tu s námi už něco kolem dvou let, nevytvořila dříve...

Nicméně jsem se k tomu dostala a mohu vám tedy své video představit v celé své kráse (tak se jenom to říká ;-).

To, jestli tohle video stojí za to, nebo ne, rozhodnete vy. :-)

Takže?...


_______________________________________________________________


:::LARAHCROFT:::

Deník jednoho šíleného hráče: Level třetí, Trinity College

19. února 2010 v 22:10 | Charlie

Tedy, moji milí... to jsem si dala!

Lara se z Kambodži vypravila na Trinity College - a mě vzala s sebou. A rozhodně to nebyla jen tak ledajaká procházka po krásné staré univerzitě. Vždyť mou průvodkyní byla Lara!

LaraHCroft zvítězila nad editorem

16. února 2010 v 18:22 | CharlieTestování se znovu rozjíždí! LHC ukázala editoru, kdo je tady pán...:) Reportáž z Trinity College již brzy!

Deník jednoho šíleného hráče: Level druhý, Unexpected Revelation

15. února 2010 v 11:54 | Charlie
Tak jsem Laru bezpečně provedla jejím domovem a je načase vrhnout se do dalšího kola. Mě už potkalo a vás teď čeká...

Unexpected Revelation!

Tedy - Nečekané odhalení. Ale nečekejte, že vám odhalím něco důležitého - to by mi LHC utrhla hlavu:)


Deník jednoho šíleného hráče: Level první, And the Story Begins

14. února 2010 v 20:38 | Charlie
Tak. Po urputném souboji s LarouHCroft můj počítač nakonec podlehl a dal si říct - pustil mezi své soubory i tuhle hru a já konečně mohla kliknout, zapnout ji a mít oči na šťopkách, abych pak mohla LHC reportovat každou chybu. Papírky po ruce, propiska - dobře, cesta za propiskou do vedlejšího pokoje, tak, tady je - ruce v pohotovosti a o očích už jsem mluvila. A...

And the Story Begins!

Tedy - A příběh začíná.

Tomb Raider: The Complicated Case - Deník jednoho šíleného hráče

14. února 2010 v 15:02 | Charlie |  Admin: Charlie

Tak, vážení... ještě před tím, než se Tomb Raider: The Complicated Case dostane do vašich rukou, musí projít těmi mými. Dostala jsem od LaryHCroft za úkol důkladně protestovat a prozkoušet celou hru.

Rozhodla jsem se, že vás s průběhem svého šíleného /neboť já jsem opravdu hráč na zabití/ testování budu postupně seznamovat - a to právě tady. Samozřejmě, že vám neprozradím všechno. Jsou jistá tajemství, která vám prozatím musí zůstat skryta, jinak by mi totiž LHC utrhla hlavu. Své dojmy a nějaké screeny vám ale ukázat můžu.

Držte mi palce, abych se s Larou probojovala až na konec co nejdřív - je to i ve vašem zájmu:)


_____________________________________________________________________________________________Zaujal vás článek? Lara Croft vám doporučuje související:14. února - narozeniny Lary Croft

14. února 2010 v 10:25 | Charlie |  Lara CroftI když to - předpokládám - většina z vás ví, nemůže tu chybět tohle oznámení.

Dnes je čtrnáctého února, což je pro Laru Croft velký den. Slavná vykradačka hrobek má dnes narozeniny...

Je to už 42 let, co - ne, počkat... 43 let - co? Au!

Ne, dámy se na věk radši neptejte.

Ať už se Lara narodila kdykoliv (podle Core jsou možné roky 1967 a 1968 a Crystalové zase tvrdí 1975), necháme jí - radši - její malé tajemství. Stejně není důležité kolikáté - hlavní je, že má dnes narozeniny, ne?

Tak je oslavte s ní - třeba nějakou vaší oblíbenou Tomb Raider hrou!

POZOR - AKTUALIZACE ČLÁNKU

Na Tomb Raider News Channel
probíhá v rámci tohoto dne velká soutěž. Stačí odpovědět na jednu jedinou otázku a když budete mít štěstí, můžete vyhrát sošku Lary Croft z Tomb Raider Underworld...

Comic Issue 33: The Angel of Darkness (2/3)

13. února 2010 v 11:59 | Charlie |  Komiksy o TR


Trvalo mi to dlouho, ale dočkali jste se. Druhý díl komiksu Tomb Raider: The Angel of Darkness je tady!

Lara se vydává do Pařiže za svým starým známým Von Croyem. Jenže věci nejdou tak, jak by měly jít, a někdo to ošklivě odnese... Lara stojí v cestě Pierru von Eckhardtovi, Černému alchymistovi. Má něco, co on by si moc přál - temnou malbu, poslední z pěti. A věci se komplikují a komplikují.

Naštěstí se objevuje i někdo, kdo stojí na straně naší milé Lary - seznamte se s Kurtisem Trentem, legionářem, posledním členem prastarého řádu Lux Veritatis. I když nepochybuji to tom, že ho většina z vás už zná:)

Ani tentokrát to Lara nemá snadné, vůbec to nemá snadné.

Tenhle díl už se mnohem víc podobá hře - mnohem víc než díl první. Jistě, není všechno stejné... vlastně paralel není zas tak moc. Postavy, místa... ale spousta věcí je jinak, než jak je známe a jak jsme na ně zvyklí.

Můžu vám ale slíbit jednu věc - konec se blíží a bude se vám líbit, bude se líbit hlavně příznivcům Lary... a pana Kurtise Trenta.

Tentokrát mám pro vás ale jednu velkou změnu. Nebudu totiž komiks ukládat do galerie, ale najdete jej přímo v tomto článku. Myslím, že to pro vás bude mnohem lepší - snadnější prohlížení, žádné proklikávání se skrt obrázky a lupy. Písmo je trochu drobnější, tak kdybyste měli potíž s tím něco přečíst, zeptejte se.

A s kým budeme mít tu čest tentokrát?
Lara CroftKurtis TrentPieter von EckhardtWerner von Croy
Margot CarvierKabalaOtec Kurtise TrentaSpáč

A teď už se na to konečně vrhneme...

Nové zprávy - dobré zprávy?

12. února 2010 v 15:15 | Charlie |  Historie blogu
...aneb jakási aktualizace.

1) Myslím, že konečně můžu ohlásit něco - alespoň zatím - pozitivního ohledně vývoje Tomb Raider: The Complicated Case. Všichni - nebo alespoň pravidelní návštěvníci - víte, že hra už je dokončená nejméně pár měsíců. Tak proč tu dosud ještě není? To má, moji milí, svoje důvody.
LHC hru testovala dlouho a musela několikrát, protože se během hraní objevovaly ohromné chyby (opravdu hnusné chyby, které měl na svědomí zlomyslný editor). A teprve teď - vlastně před pár dny - za mnou přišla s tím, že KONEČNĚ snad všechno vyřešila.
A tak vám s radostí oznamuji, že hra se brzy dostane do mých rukou, abych ji i já pořádně protestovala a prozkoušela. Rozhodla jsem se, že vás o průběhu svých testů budu pravidelně informovat - a to ve formě jakéhosi "Hráčského deníku". Těšte se, už brzy se do toho pustím...

2) Zároveň můžu alespoň trochu potěšit příznivce TR komiksů - pracuji na překladu druhého dílu komiksu Angel of Darkness. Myslím, že se tady ještě tenhle víkend objeví:)

3) Třetí věc, o které se chci zmínit, je design tohohle blogu a problémy s menu. Už nějakou dobu nad změnou designu uvažujeme - a myslím, že by vyřešila i ten problém s menu. To bude prácička pro LHC - v tomhle ohledu jí dokonale důvěřuji, že všechno provede k úplné spokojenosti - mojí, její i vaší:)

4) A chci se omluvit, že tu toho poslední dobou tak málo přibývá. Jenže to víte, škola... a času málo. Každopádně vám chci poděkovat, že ani přes mou slabou aktivitu můj blog neopouštíte a že se sem vracíte - krásná návštěvnost mluví za všechno a já vám za ni moc děkuju:)

Vaše Charlie

Vidíte to taky tak?

9. února 2010 v 18:20 | Charlie |  Historie blogu
Nějak mi tu zlobí menu... nebo ne? Ptám se vás, abych zjistila, jestli je to obecně viditelná příšernost - nebo jen chyba mého prohlížeče. Vypadá to, jako by si jednotlivé položky chtěly od sebe udržet co největší odstup...

A jak to vidíte vy?